PagesAraba Motordan Gelen Sesler Niye Gelir Neden Olur, Sesi Kesmek İçin

Araba Motordan Gelen Sesler Niye Gelir Neden Olur, Sesi Kesmek İçin Yapılması Gerekenler

Araç Motorundan gelen farklı sesler ve ne anlama geldiği ve hangi arızanın habercisi olduğunu önceden tahmin etmek ve önleminizi almak sizi arızanın büyümesinden ve daha çok tamir masrafı ödemeniz den kurtaracaktır. Bu sebeple Otomobil motorundan Gelen sesleri aşağıda guruplar halinde topladım 8 farklı ses biçimi ve bu seslerin neden kaynaklanabileceğini kendi tecrübelerim doğrultusunda yazıyorum. Araçlar arasında otomobil , minibüs , kamyon dizel yada benzinli lpg li olarak da ayırmaya çalışacağım

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar, Sarı Check Lambası Işığı

Araçlarda Motor arıza lambası (check) yanması birçok farklı değişkenden kaynaklanıyor olabilir. Bazıları çok masum bazıları ise aracınız için tehlikeli ve daha büyük arızaların habercisi olabilir. Bunun için Bu arızanın hangi nedenlerden yandığını ve nasıl söndürülür onu göreceğiz.

Ethica Sigorta A.Ş

CEMAL ERERDİ,  ACENTELER, ETHİCA SİGORTA, SİGORTA ŞİRKETLERİ.


Cemal Ererdi,geçen hafta içinde Ankara’ya gitti ve Hazine Müşteşerlığına ruhsat başvurusunda bulundu sonra Ererdi ile konuştuk ve Ethice Sigorta’nın hedeflerini oluşturulan çalışma planını sorduk.

Sigorta sektörünün önemli isimlerinden Cemal Ererdi ve Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan ortaklığıyla kurulan Ethica Sigorta, Hazine’den sigorta ruhsatı aldı.

Ziraat Sigorta

Devletimizin artan trafik sigortalarına karşı almış olduğu önlemlere rağmen bir türlü düşmeyen trafik sigortalarına devlet bankası olan Ziraat Bankası ilk girişimi yaparak, en uygun trafik sigortası yapmaya başlamıştır. Trafik sigortası yaptırmadan önce ilk etapta mutlaka Ziraat Sigortadan fiyat alınız. Hem bir banka güvencesinde olacaksınız hemde devlet güvencesinde.

Trafik sigorta ücreti neye göre değişiyor?

Aracın plakasına,modeline,markasına göre değişir fiyatlar.
Örneğin ben 67plaka ile 130tl öderken aynı araç 34plaka olsa 350tl civarı oluyor fiyat.
Kaza anında karşı tarafın mal ve can kaybına karşılık yapılması zorunlu bi sigortadır.
Yol yardımını senin yaptıracağın kasko üstlenir.

Trafik Sigortası Gecikme Cezası Hesaplama

Trafik sigortalarında gecikme cezaları ay bazlı olarak hesaplanmaktadır. Geciktiği her 1 aylık periyotta belirli bir yüzde oranında fiyat artacaktır. Bu artışı aşağıda detaylıca anlatmaya çalıştık. Aşağıda örnek bir aracımız ve sigortasına aylık periyotlarla ne kadar fiyat zammı uygulandığını göreceğiz.

    Trafik Sigortası Gecikme Cezası Varmı, Varsa Ne Kadar Diyenler İçin Aşağıdaki Örneği İnceleyebilirsiniz.
Yasal Uyarı: Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ozkan@mail.nu ;mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde yapılan her türlü yorumdan yorumu yapan kişi yada kişiler sorumludur. Yapılan yorumlardaki suçlamalardan ve asılsız haberlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Belirtilen tarzda yorumlar tarafımıza bildirildiği taktirde siteden silinecektir. yeni sözlük içeriği önceden kontrol edilmiyor olması nedeniyle 18 yaşından küçüklere uygun olmayabilir. çocuklarınızın gelişimini olumsuz etkileyecek içeriklerden uzak durmasını sağlayabileceğiniz filtre yazılımları bulunmaktadır, bunları kullanmanızı tavsiye ederiz. internet'in çocuklarca güvenli kullanımı konusunda bilgilendirme için: http://www.guvenliweb.org.tr/annebabakilavuz/

REKLAMI KAPAT