PagesMTV Hesaplama Kredi Kartı İle MTV Ödemeleri Nasıl Yapılır

MTV yani Motorlu Taşıtlar vergisini ödemek gelişen teknoloji ve E devlet uygulamaları ile artık çok kolay hale geldi. Online servisler ile MTV ödemelerinizi kolayca bilgisayarınız aracılığı ile kredi kartınızla yapabilirsiniz.
Merhaba araç sahiplerini yakından ilgilendiren MTV yani Motorlu taşıtlar Vergisinin sizin aracınız için ne kadar olduğunu hesaplamak çok kolay İnternet Sitesi aracılığı ile İnternet Vergi Dairesi sizler

DASK Yetkili Sİgorta Firmaları

Zorunlu Deprem Sigortası poliçeleri yetkili sigorta şirketleri ve bu şirketlerin acenteleri aracılığı ile DASK nam ve hesabına düzenlenmektedir. Halen 30 yetkili sigorta şirketi ve bu şirketlerin acenteleri DASK nam ve hesabına Zorunlu Deprem Sigortası yapmaktadır.

TARSİM

Tarsim yani Tarım Sigortaları Havuzu ülkemiz ekonomisinde kritik yere sahip olan Tarım sektöründe ki aktörleri korumasının yanı sıra tarladan pazara ve evlere gelene kadar oluşan fiyatların da kabarmasının önüne geçmesi düşünülerek kurulmuştur. Bir sigorta şirketinin poliçesinde kapsama alanına alamayacağı bölgesel don, sel ve diğer doğa olayları sonucu gelebilecek tüm hasar ve ziyanlar için havuza dahil çiftçi ve tarım firmalarının zararlarının tanzimi için oluşturulan bir havuzdur.

Plakaya Göre Kasko Sorgulama

Kredi imkanları ve toplu ulaşım imkanlarının yetersizliği vatandaşları hususi araç almak için teşfik ediyor. Şehir şehir trafik yoğunluğu istatisitiklerine bakacak olursak ülkemizde;
 
  • 2013 Mart itibarıyle 17 milyonun üzerinde araç bulunuyor, bunların 8 milyon 700 bini otomobil.
  • Her beş kişiden biri araç sahibi.

Tarım Sigortaları SMS Bilgi Edinme Servisi

TARIM SİGORTALARI SMS BİLGİ HATTI


POLİÇE SORGULAMA
Yürürlükte olan poliçe numaralarınızı, poliçelerinizin branş bilgilerini ve poliçe başlangıç-bitiş tarihlerinizi sorgulamak için,

Alfa Romeo Marka Model Araçların Kasko Değer Listesi

Kasko bu devirde araçların olmaz sa olmazı tüm sigorta firmalarının kasko poliçeleri var tabii hangi poliçenin ne kadar kapsamlı olduğuna göre rakamlar değişir. Aşağıda Alfa Romeo marka model araçların kasko değer listesi mevcut bu size yardımcı olacaktır. Ayrıca Tramer kaydına da bakarak aracın kaskosunun yükselip yükselmeyeceği de anlaşılır.

Aston Martin Kasko Değer Listesi

Kasko işlemleri yapan sigorta firmaları kasko bedellerini belli bir değer listesine göre yapar Aston Martin 2014 model araçların kasko değer listesi aşağıda ki gibidir. Kasko yaparken özellikle pahalı liks araçarda önceden kazası olup olmadığına dikkat etmek lazım. Bu nu öğrenmenin en kolay yolu Tramer kayıtlarına bakmak olacaktır.

Rover Marka Araç Kasko Değer Listesi

Rover ikinci el piyasa da pek adı geçmeyen bir marka olsa da kullanıcısı için her zaman özel bir araç olmuştur. Piyasa değeri aracın temizliğine göre değişebilen Rover’ in kaskosu da yaptığı kaza ve model yılına göre değişkenlik gösterebilir.

Audi Marka Model araçların Kasko Değer Listesi

Audi marka araçlarınızın Kasko değer listesi aşağıdadır. Audi marka araçlar özellikle ikinci el de alınırken dikkat edilmesi gereken tipten markalardan. Audi lüks segment araç oldupu için galeriden 0 almakta ikinci el audi almakta pahalı. Ama tam bir zevk arabası olan Audi sürüş keyfini üst seviyelere taşır yolculuklarınızı eğlenceli hale getirir. Şimdi özellikle ikinci el Audiler de dikkat

SEAT marka Model Araçların Kasko Değer Listesi

Merhaba SEAT marka model araçlarınızın kasko değer listesi aşağıdadır. 2014 Seat kasko listesi bu fiyatlarda. Sizde tekliflerinizi alırken bu listeye bir göz atın. Sigorta firmalarından gelen teklifleri değerlendirin.

BMW Marka ve Model Araçların Kasko Değer Listesi

Merhaba BMW marka otomobillerin kasko değer listesi aşağıdaki gibidir. BMW marka otomobiliniz varsa kasko yaptırmadan bu listeye göz atalım. BMW marka otomobiller gerek ikinci el BMW de gerek sıfır BMW de fiyat olarak pahalı. Bu yüzden kasko yaptırıp kendinizi güvenceye almanızda yarar var. Tramer kaydına bakmadan da bu tip yüksek malietli ikinci el araç almayınız.

BMC Kasko Değer Listesi

BMC marka model araçların kasko değer listesi aşağıdaki gibidir. BMC kasko için bu listeye bir göz atalım.

İşsizlik Maaşını Kimler Alabilir, İşsizlik Maaşı nasıl alınır? İşsizlik Maaşı ne kadar?

İşsizlik maaşı genç işsizlere yönelik destek paketinin detayları belli olmaya başladı. Bundan sonra İstifa edenler de işsizlik maaşı alacak. İşsizlik Maaşını Kimler Alabilir, İşsizlik Maaşı nasıl alınır?

İşsizlik Sigortası Nedir? Nasıl Yapılır ?

İşsizlik maaşı; Türkiye de 1999 yılında yayınlanan 4447 sayılı kanunla uygulanmaya başlanmıştır
  • Bİr işyerinde  çalışma isteği, sağlık problemleri  veya  yeterliliği olmasınarağmen     kendi istek ve kusuru dışında işini kaybedenler,
  • Hizmet akabilinde feshinden önceki son 120 gün içinde prim ödeyerek sürekli çalışmak kaydıyla son üç yıliçinde en az 600 gün süre ile işsizlik sigortası primi ödemiş olmalıdır,
  • Hizmet akabininde feshihden sonraki 30 gün içinde başvuruda bulunulmalıdır. Başvuruda

CADILLAC Araçların Kasko Değer Listesi

Türkiye Sigorta Birliği verilerine göre Cadillac marka model araçların Ekim 2014 dönemi kasko değer listesi aşağıdaki gidibir. Veriler aylık olarak yayınlanmakta ve yenilenerek güncellenmektedir. Kasko yaptırmadan önce bu bilgilere bakmanızda yarar var.

SMS ile Plaka Hasar Geçmişi Sorgulama

SMS ile Plaka Sorgulama (Hasar Geçmişi Sorgulama)

Turkcell, Avea veya Vodafone abonesi olmanız farketmemektedir. Cep telefonunuzun mesaj yazılan bölümüne 06XX1234 ( Plaka No) yazıp 5664'e göndermeniz gerekmektedir. 
Kısa Mesaj ile plaka sorgulama yaparken dikkat edilecek hususlar;
- Plaka yazımında bitişik veya ayrı ayrı yazabilirsiniz. (06 XX 1234 gibi)

CHEVROLET Marka Model Araçların Kasko Değer Listesi

CHEVROLET marka model araçların kasko değer listesi aşağıda ki gibidir. Bu listeler Sigortalar Birliği verileri kaynak alınarak paylaşılmış olup liste aylık olarak güncellenmektedir.

CHRYSLER Marka Model Araçların Kasko Değer Listesi

CHRYSLER Marka Model Araçların Kasko Değer Listesi aşağıda ki gibidir. Aylık olarak bu liste yenilenip güncellenmektedir.

Generali Sigorta - Araç Sigortası - Kasko & Trafik Sigortası

Generali sigortanın geçmişine bakacak olursak tam bir tarih görmekteyiz. 19. Y.Y. başlarında zamanın en önemli ticaret şehirlerinden olan Trieste de kurulan şirket Viyana ve tüm Macar imparatorluğuna kısa kürede yayıldı. O zaman şirketin kurucusu  Avustralyalı tüccarlardı. Ardından 1863 senesinde İstanbul da da acente açan firma Ticari limanların hepsinde birer birer satış ağları oluşturmaya hem Osmanlı hemde dünya geneline yayılmaya başlayan Generali bugün ki büyük değerlerine o günlerden ulaşmak için tüm atılımlarını yaptı. Acente olarak başlayan Türkiye macerası önce şubeleşmeye ardından 1989 yılında Genarali Sigorta AŞ nin kurulmasıyla devam etti.
Yasal Uyarı: Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ozkan@mail.nu ;mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde yapılan her türlü yorumdan yorumu yapan kişi yada kişiler sorumludur. Yapılan yorumlardaki suçlamalardan ve asılsız haberlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Belirtilen tarzda yorumlar tarafımıza bildirildiği taktirde siteden silinecektir. yeni sözlük içeriği önceden kontrol edilmiyor olması nedeniyle 18 yaşından küçüklere uygun olmayabilir. çocuklarınızın gelişimini olumsuz etkileyecek içeriklerden uzak durmasını sağlayabileceğiniz filtre yazılımları bulunmaktadır, bunları kullanmanızı tavsiye ederiz. internet'in çocuklarca güvenli kullanımı konusunda bilgilendirme için: http://www.guvenliweb.org.tr/annebabakilavuz/

REKLAMI KAPAT